reklama 11A

reklama

Při CCI v polském Babórowku byl z Čechů nejlepší Miroslav Trunda

 27.09.2020 19:28 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V neděli 26. září vyvrcholily v polském Babórowku mezinárodní a národní závody ve všestrannosti. V mezinárodních soutěžích na úrovni dvou a čtyř hvězd byl nejlepší z Čechů vždy Miroslav Trunda. Na nižší úrovni dosáhl dokonce na 9. místo.

reklama 12C
 
Při CCI2* v polském Babórowku vybojoval Miroslav Trunda s Ideale Coeur de la Licorne pěkné 9. místo. Jeho konečné skóre bylo pouze 36,6 bodů, které zapsal v drezuře. Gabriela Slavíková s Grantem se umístila osmnáctá s 43,3 body. Další české dvojice se umístily v třetí a čtvrté desítce. 
 
Také na úrovni CCI4*-S předvedl nejlepší výkon z Čechů Miroslav Trunda. S Trnkou-Ruf skončil s 60,2 body třiadvacátý. Pavel Březina s Conou Cia klesl na 25. pozici, když v součtu nasbíral 62,3 bodů. Třiatřicátý byl Petr Myška s Obora´s Shut It Out. Jeho bodové skóre bylo 68,9 bodů. Poslední z českých dvojic byla Eliška Opravilová a Dunkas A, 93 bodů jí stačilo na 41. příčku. 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODAKZEM

 

Ilustrační foto archiv pořadatele


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C




Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace