EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Předvýběry do plemenitby PK ČT 2022 již mají stanoveny termíny

 15.11.2021 09:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Spolek Český teplokrevník již informoval o termínech předvýběrů do plemenitby 2022, které se budou konat v lednu a v únoru. První předvýběry tradičně budou hostit Zemské hřebčince v Tlumačově a v Písku, ten druhý proběhne o měsíc později v Písku.

reklama 12C
 
Mladí, tříletí hřebci se poprvé publiku představí na prvním předvýběru ve středu 19. ledna v Tlumačově a ve čtvrtek 20. ledna v Písku. Termín druhého předvýběru v ZH Písek byl stanoven na pátek 18. a sobotu 19. února.
 
Přihlášky mohou majitelé zasílat do 15. prosince na e-mailovou adresu: prihlasky@ceskyteplokrevnik.cz. Formulář přihlášky a protokol, který musí být vyplněn a zaslán spolu s přihláškou, je ke stažení na www.ceskyteplokrevnik.cz. Stanovení veterinární lékaři mají informace o způsobu zasílání RTG snímků a byla stanovena jednotná cena veterinárního vyšetření.
 
Zdroj: Český teplokrevník, z.s.
Foto: Martina Kůstková


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace