Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Portychová byla čtvrtá v YC Tour CSI Šamorín. Vyhrála Švédka Johansson

 15.05.2021 14:07 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Pěknou čtvrtou příčku vybojovala Linda Portychov s klisnou Falino při sobotní Youngster Cup Tour CSI Šamorín s výškou překážek 140 centimetrů. Od vítězky Elsy Johansson ze Švédska na klisně Kato Van de Nachtegaele jí dělily necelé tři sekundy.

reklama 12D

 
Soutěž Youngster Cup Tour v šamorínské Main Areně ovládla švédská jezdkyně Elsa Johansson na klisně Kato Van de Nachtegaele, která projela cílem parkuru s překážkami do 140 centimetrů bez penalizace a v čase 67,99 sekundy.
 
Druhé místo patřilo dvojici Léon Pieyre a Jackson ze Švýcarska, třetí pak Aleksanderovi Lewandowkimu na klisně Jazmir van het Halderthof. Čtvrtá byla k radosti českých fanoušků Linda Portychová s klisnou Falino, jejíž čas byl 70,93. 
 
Foto: Josef Malinovský
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace