reklama 11A

reklama

Pořadí družstev MČR: První startují Karlovarští, poslední Severočeši

 01.10.2020 20:18 | AUTOR: Kateřina Návojová |
FOTOGALERIE

ikonka

Při letošním mistrovství České republiky v Martinicích odstartuje celkem 16 družstev. Jejich pořadí losovali členové ekip během čtvrtečního podvečera. Jedničku vylosoval Karlovarským Libor Stružinský, naopak šestnáctku vytáhl Severočechům Jan Chýle.

reklama 12D

 
Dvoukolová soutěž družstev je na programu v pátek a v sobotu, přičemž do druhého kola postoupí 10 nejlepších. V případě rovnosti bodů na desátém místě postoupí všechna tato družstva. 
 
Z jedenácti oblastí má pět přihlášená dvě družstva. Jedná se o Prahu, Středočechy, Jihočechy, Severočechy a Východočechy. Kompletní pořadí družstev i průběh losování si můžete prohlédnout ve fotogalerii či si pustit záznam. 
 
Veškeré podrobnosti o programu a průběhu mistrovství České republiky v Martinicích najdete na adrese www.mistrovskemartinice.cz. Přímý přenos můžete sledovat na EquiTV.cz.
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace