reklama 11D

reklama

Popáté za sebou! Velká překážková série First Of Alla pokračuje

 30.08.2020 20:33 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

I po nedělním Premio Piero E Franco Richard (Gd3, 3800 m) platí, že čtyřletý First Of All ze stáje Dr. Charvát prohrál pouze jednou v kariéře, v loňské Zlaté sponě tříletých. Valach připravovaný Pavlem Tůmou si letos připsal už pátý úspěch za sebou.

reklama 12C

I tentokrát byl v ryzákově sedle žokej Jan Faltejsek, který prakticky po celý dostih kontroloval situaci. Od startu si udržoval náskok několika délek a v závěru mu stačilo v poklidu doběhnout do cíle. Druhý Laldann na něj ztrácel deset délek. Celkem vyhrál First Of All už posedmé z osmi startů a potřetí na úrovni graded.

Faltejsek byl podepsán i pod druhým českým vítězstvím v rámci meranské neděle, které získal Broughton ve steeplechase na 5000 metrů. Za ním se v cíli seřadili All About Cossio a Sternkranz.

Foto: Ivan KrejzaK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace