reklama 11A

reklama

Pohár národů ve Vejeru de la Frontera až v sobotu. Na startu 17 států

 27.11.2020 16:57 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Z důvodu nepřízně počasí byl ve španělském Vejer de la Frontera odložen Pohár národů z pátečního odpoledne na sobotní ráno. Od 9:30 hodin se postaví na start celkem sedmnáct týmů. Soutěž se pojede na parkuru s výškou překážek 145 centimetrů.

reklama 12A

 
Pořadí družstev v Poháru národů bude následující: Maroko, Irsko, Itálie, Francie, Velká Británie, Nizozemí, Německo, Egypt, Japonsko, Švédsko, Kanada, Argentina, Belgie, Portugalsko, Španělsko, Brazílie a Dánsko.
 
Veškeré startovní a výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM. Výsledky jsou však často doplněny se zpožděním. Na stránce pořadatele najdete také odkaz na on-line přenos.
 
Foto Moises Basallote / Sunshine Tour


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace