Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Početná ekipa v polské Strzegomi. Česko bude mít zastoupení v CCIO4*

 26.08.2020 08:18 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Ve čtvrtek 27. srpna odstartují v polské Strzegomi mezinárodní závody ve všestrannosti, které se tradičně neobejdou bez hojné české účasti. Představí se Miroslav Trunda či Miloslav Příhoda. Jediným Čechem v úrovni 4* pak bude Petr Myška.

reklama 12D

 

Více než dvacet českých dvojic figuruje na přihlášce ČJF na závody do Strzegomi. V CCIO4*-S bude závodit Petr Myška v sedle klisny Obora´s Shut It Out. Do CCI3*-L nastoupí Jaroslav Abík s Madockem, Miroslav Trunda se Shutterflyke a Pavel Březina s Cona Ciou.
 
V Polsku se odehrají soutěže v mnoha úrovních, další dlouhá řada českých jmen bude ve startovních listinách dvouhvězdové soutěže. Te se tentokrát zúčastní třeba Miloslav Příhoda, jenž do Strzegomi veze mladého šestiletého Atlantina.
 
Program začíná ve čtvrtek 27. srpna. Výsledky můžete sledovat ZDE
 
Ilustrační foto: archiv Miroslava Trundy


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace