Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Plemenná kniha starokladrubských koní. Nové vydání vyšlo po 10 letech

 17.01.2021 09:00 | AUTOR

ikonka

Národní hřebčín vydal Plemennou knihu starokladrubských koní. Nové vydání navazuje na předchozí vydání z let 2000 a 2010, dokládá vývoj chovu tohoto plemene za uplynulých 10 let. K zakoupení bude po zahájení návštěvnické sezony v infocentrech.

reklama 12C
 
Součástí této chovatelsky, ale i reprezentačně cenné publikace s odborným textem Ing. Zuzany Šancové a doprovodnými fotografiemi Ing. Dalibora Gregora jsou volné listy graficky znázorňující linie hřebců a rodiny klisen. 
 
Knihu bude možné po zahájení návštěvnické sezony zakoupit v infocentrech Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem a ve Slatiňanech za 1.800 Kč.
 
Zdroj: www.nhkladruby.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace