Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Playoffs je jedna z nejlepších akcí za celý rok, říká Zuzana Cigánová

 21.10.2021 15:30 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

V týmu Global Champions pracuje Češka Zuzana Cigánová. Při rozhovoru v Šamoríně prozradila, jak se k tomuto zaměstnání dostala a koho napadlo, že by se na Slovensku mohla uskutečnit dvě kola této parkurové série. Už se prý také moc těší do Prahy.

reklama 12A
 
„Já jsem nejdřív pracovala pro X-Bionic Sphere tady v Šamoríně, kde jsem se potkala s Denisem Monticolem, který zde dělal sportovního ředitele. Od letošního roku spoluorganizuje Global Champions s Janem Topsem a takto jsem se dostala k tomuto projektu i já,“ uvedla Zuzana Brátová.
 
„Kvůli opatřením spojeným s pandemií nebylo možné uspořádat závody v New Yorku a v Šanghaji. Díky tomu, že Jan Tops zde v Šamoríně již byl, tak mu Denis vnuknul myšlenku, že by se ty dva poslední mítinky před Prague Playoffs mohly uskutečnit tady. Jsem velmi ráda, že se to podařilo a můžeme být svědky Global Champions v Šamoríně,“ konstatuje členka realizačního týmu. 
 
Zároveň přiznala, že pro mnohé jezdce to je příjemná změna, jelikož nemusejí cestovat tak daleko a navíc X-Bionic Sphere nabízí skvělé zázemí pro koně. Poprvé se také nějaký jiný závod Global Champions než Prague Playoffs koná v jezdecké hale. „Může to být dobrá příprava na Prahu. Díky tomu, že je tato aréna tak velká, tak se to dá trochu považovat za venkovní závody, ne halové,“ podotkla Zuzana Brátová a dodala: „Do Prahy se moc těším. Je to určitě jedna z nejlepších akcí za celý rok. Má úžasnou atmosféru a myslím si, že i všichni jezdci se na to těší, protože je to jedinečná akce co se jezdeckého sportu týče.“
 
Foto a video: Radim Kaller
Redaktor: Josef Malinovský
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace