reklama 11B

reklama

Personální změny na sekretariátu ČJF. Nový specialista na marketing

 01.09.2020 15:34 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Generální sekretář ČJF Jiří Strejček informoval členy Rady ČJF na srpnovém zasedání o odchodu Kateřiny Babinské a Heleny Šlapanské ze sekretariátu k 31. srpnu 2020. Na pozici marketingového specialisty nastoupil od 1. září Martin Krška.

reklama 12B
 
Práci Kateřiny Babinské a Heleny Šlapanské zastane nová kolegyně Hana Myšinská. Ve výběrovém řízení na pozici marketingového specialisty zvítězil Martin Krška, který má bohaté zkušenosti s PR a marketingem, a který posílí tým sekretariátu od 1. září 2020. 
 
Sekretariát v červenci začal spolupracovat s JUDr. Hanou Gutovou. Helena Richterová opustila pozici účetní pro oblast dotací a byla převedena jako legislativní podpora pro člena VV ČJF pro legislativu MB, dále má na starosti komunikaci s oblastmi, agendu PO a BOZP a oblast pojištění. 
 
Agendu účetnictví vyjma mzdového účetnictví (HAKO) mají na starosti Ing. Eva Pařenicová a Ing. Vladimíra Pospíšilová. S oběma účetními jsou dohodnuty podmínky spolupráce, nicméně se stále řeší vhodná forma smluvní spolupráce mezi ČJF a oběma pracovnicemi.
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace