NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Patteet první sobotní vítězkou. V Chuchli zajela nejrychleji při CSIYH

 08.05.2021 11:47 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Třetí a zároveň poslední zkouška pro mladé koně při CSIYH1* v Chuchli byla naplánována na sobotní dopoledne. Poměrně dlouho se zdálo, že si prvenství zopakuje čtvrteční vítěz Adam Sparlund Olesen, nakonec ho porazila Belgičanka Gudrun Patteet.

reklama 12B

 
Belgická jezdkyně Gudrun Patteet s hřebcem Sea Coast Enjoy Z dokončila dvoufázové skákání 130/140 centimetrů s časem 32,84 vteřin v druhé fázi a díky bezchybnému výkonu se radovala z vítězství. 
 
V cíli měla náskok 38 setin sekundy na do té doby vedoucího Adama Sparlunda Olesena. Ten si s klisnou Louisiana H nakonec dojel pro druhé místo. Tato dvojice si zároveň připsala vítězství ve čtvrtek. 
 
Třetí příčku obsadil Ivaylo Bonev s hřebcem Othello van de Vlasbloemhoeve. Jejich čas se zastavil na hodnotě 34,15 vteřiny. Na dekorování jsme měli opět i české zastoupení, a to díky Marku Klusovi. S valachem Liverpool nechyboval a s časem 34,80 vteřiny si připsal páté místo. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiopraha.cz. Po celé čtyři dny je možné sledovat on-line přenos prostřednictvím EquiTV.cz a stránek pořadatele.
 
Foto: Kateřina Návojová
Kopírování a šíření informací vč. fotografií je pro novináře oficiálně povoleno!


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace