reklama 11A

reklama

Páteční Middle Tour při CSI Olomouc pro Smitha. Holly byl opět druhý

 28.08.2020 19:52 | AUTOR

ikonka

Opět velmi početné startovní pole měla páteční soutěž Middle Tour při olomouckém CSI. Na parkuru do 135 cm si své druhé vítězství připsal britský jezdec Jason Smith, tentokrát s klisnou Galaya von Hof. Druhé místo opět uhájil Slovák Andrej Holly.

reklama 12B

 
Přestože čtvrteční i páteční soutěže Middle Tour měly na startu více jak sto startujících, v obou soutěžích se jména nejlepších tří dvojic neměnila. Vítěz Smith Jason si s klisnou Galaya von Hof polepšil, a po čtvrteční třetí příčce v pátek zvítězil. Druhou fázi parkuru 135 centimetrů vysokého dokončil v čase 27,11 vteřiny. Jedná se zároveň o jezdce, který zvítězil ve čtvrteční Big Tour. 
 
Druhé místo ve čtvrtek i v pátek získal slovenský reprezentant Andrej Holly. V obou případech sedlal klisnu Chellano Lady a páteční druhou fázi absolvoval v čase 27,27 sekundy. Naopak čtvrteční vítěz Middle Tour Polák Adam Grzegorzewski s klisnou Aronia tentokrát vybojoval třetí pozici, a to s časem 27,75. 
 
Do elitní desítky se nikdo z českých reprezentantů nedostal. Nejlépe skončil Aleš Opatrný s valachem Carman na jedenácté příčce. Ani v jedné části nechyboval a v druhé fázi si připsal čas 29,73 vteřiny.
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos!
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace