ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11B

Páteční EY Cup při CSI Olomouc ukořistila Tereza Svobodová s Britanií

 24.06.2022 15:53 | AUTOR

ikonka

Série českých vítězství pokračovala v Olomouci i během European Youngster Cup pro jezdce do 25 let. Nejlepší jízdu předvedla Tereza Svobodová s Britanií. Mezi nejlepších pět účastníků probojovala také Anna Helebrantová s valachem Cikaddo.

reklama 12B

 
Páteční dvoufázová soutěž s výškou překážek 140 centimetrů byla součástí European Youngster Cupu a dařilo se v ní Tereze Svobodové, která s klisnou Britanií dokončila druhou fázi v čase 29,96 vteřiny. Byla jedinou dvojicí, jež pokořila hranici 30 vteřin a v kombinaci s bezchybným výkonem to znamenalo jasné vítězství.
 
Druhé místo obsadila polská jezdkyně Monika Grundkowska s valachem Dhaha. Čas druhé fáze v jejím podání měl hodnotu 30,79. Grundkowska tak po středeční třetí příčce ještě vylepšila sbírku cen z Olomouce.
 
Pro další pěkné umístění si dojela i Alexandra Linda Horňáková. Tato slovenská jezdkyně s valachem Casper Speed Jumper tentokrát dokončila třetí v čase 32,04 sekundy, zatímco ve středu vyhrála.
 
V dekorované šestici diváci viděli ještě jednu českou reprezentantku. Po bezchybné jízdě v čase druhé fáze 34,26 získala páté místo Anna Helebrantová s valachem Cikaddo. Skončila za Alessiou Costallou s valachem Radja de Rochetaillee z Itálie.
 
Kompletní výsledky najdete ZDE. Celé závody je možné sledovat prostřednictvím on-line přenosu, který ve spolupráci s Equine Sport Centrem Olomouc realizuje internetová televize EquiTV.cz. Live stream běží TADY.
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE