NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Pátá příčka pro Michlíčkovou v Peelbergenu. Dařilo se i Svobodové

 24.09.2021 20:31 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V nizozemském Peelbergenu pokračuje finále FEI Poháru národů pro juniory a mladé jezdce. V páteční dvoufázové stočtyřicítce obsadila výborné páté místo Mariana Michlíčková s Claire. Osmé místo poté přidala pro Česko Tereza Svobodová s Britanií.

reklama 12D
Velmi úspěšně reprezentují Českou republiku juniorské jezdkyně se svými koňmi v nizozemském Peelbergenu. Mezi mladými jezdci se ovšem také výborně prezentoval při pátečním startu Adam Písařík, když skončil desátý v soutěži do 140 centimetrů s koněm Centoulago. 
 
V pátek vrcholilo také finále FEI Poháru národů pro juniory, přičemž za Českou republiku startovali Anna Helebrantová, Mariana Michlíčková, Petra Pařenicová a Oliver Písařík. Dohromady nasbíral český tým osm trestných bodů, což stačilo na konečné čtvrté místo. 

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 
Ilustrační foto: poskytla Mariana Michlíčková 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace