Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Parkurové mistrovství SR: Jezdec, ošetřovatel a trenér. Bez rodiny!

 05.10.2020 13:58 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Účastníci nadcházejícího mistrovství Slovenska v parkurovém skákání se musí připravit na přísná omezení. Do Šamorína se každý jezdec může vypravit pouze s jedním ošetřovatelem a jedním trenérem, bez rodinných příslušníků.

reklama 12D
 
Slovenská jazdecká federácia upozorňuje na nutnost dodržování všech aktuálně platných epidemiologických opatření. Týká se to zejména blížícího se mistrovství Slovenska v parkurovém skákání.
 
„Dôrazne žiadame všetkých účastníkov MSR v skoku na koni, ktoré sa budú konať 8. – 11. 10. 2020 v Šamoríne, aby dodržiavali aktuálne platné epidemiologické opatrenia a pohybovali sa s prekrytím horných dýchacích ciest (okrem samotných športovcov, ktorí práve vykonávajú šport). Na jedného jazdca je povolený limit 1 ošetrovateľ + 1 tréner. Bez rodinných príslušníkov!“
 
„Entry on-line systém je otvorený do pondelka večera! Aj keď v obmedzenom režime, tešíme sa na vás už nasledujúci víkend počas Open Slovak Championship v Šamoríne,“ dodávají pořadatelé. 
 
Průběh skokového mistrovství Slovenska bude od pátku do neděle přenášet živě internetová televize EquiTV.cz / EquiTV.sk. Podrobnosti najdete na adrese www.ridersanddreams.sk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace