ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11C

reklama

Pardubické závodiště vypsalo nové bonusy pro dostihy klisen

 01.06.2022 10:00 | AUTOR

ikonka

Pořadatel pardubických dostihů Dostihový spolek vypsal ve spolupráci s Advokátní kanceláří Bureš & Bureš s.r.o. nové bonusy pořadatele. Jsou podporou dostihů vypsaných výhradně pro klisny. Ty se v letošní sezóně poběží na Pardubickém závodišti tři.

reklama 12B

Bonus pořadatele bude vyplácen prvním třem umístěným klisnám českého chovu v každém ze tří dostihů, a to v celkové výši 45 000 Kč. O případné nevyplacené prémie se bude navyšovat objem bonusů pro dostih konaný v následujícím termínu tak, aby do konce letošní sezóny byla částka vyplacena v plné výši.

Vypsané bonusy se týkají dostihů plánovaných v rámci mítinků 18. června, 6. srpna a v den Velké pardubické, tedy 9. října 2022. V červnu se jedná o dostih III. kategorie na 3300 metrů pro pětileté a starší klisny, v srpnu o cross country Registany pro čtyřleté a starší klisny (II. kategorie na 4150 metrů) a v den Velké pardubické o prestižní jedničkovou Cenu Laty Brandisové na 4200 metrů, která je vypsána pro čtyřleté a starší klisny.

Zdroj: tisková informace Dostihového spolku a.s.

Ilustrační foto: Hana Vytopilová, poskytl Dostihový spolekSledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace