Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Papoušek úspěšný s mladými koňmi v sobotních soutěžích v San Giovanni

 16.10.2021 20:45 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

V sobotu 16. října byl v italském San Giovanni úspěšný Kamil Papoušek v soutěžích pro mladé koně. Mezi pětiletými koňmi se s Lajolie a Stakki Boyem-KL umístil na děleném prvním místě. Mezi šestiletými koňmi vybojoval třetí místo v sedle Vivana Blue.

reklama 12A
Od pátku 15. října se závodí v italském San Giovanni, kam vyrazila početná česká ekipa. Jezdci soutěží v rámci jednohvězdového a dvouhvězdového CSI a v CSIYH. S mladými koňmi byl v sobotu úspěšný Kamil Papoušek, který s pětiletou Lajolie a stejně starým Stakki Boyem-KL nechyboval a umístil se tak společně s dalšími sedmnácti dvojicemi na děleném prvním místě.
 
S šestiletým valachem Vivano Blue Kamil Papoušek taktéž nechyboval a umístil se na třetím místě v soutěži pro šestileté koně. S klisnou Come Fly obsadil ještě třináctou příčku. V parkuru 125 centimetrů nechybovala Anna Kostková a Esprit. Čas je však zařadil až na dvacáté místo. V soutěži o deset centimetrů vyšší se z českých jezdců nejlépe dařilo Alešovi Opatrnému, který s Lysanderem 130 zajel bezchybný parkur a umístil se na čtrnáctém místě. 
 
Další na programu byl parkur s výškou překážek 140 centimetrů s rozeskakováním. Do toho se po bezchybné jízdě podívala Mariana Michlíčková s klisnou Claire 159. Po jedné chybě ve zkráceném parkuru se zařadila na sedmé místo.
 
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace