Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Papoušek potvrdil kvality v San Giovanni. Opět zvítězil s Kannarcem

 23.10.2020 18:22 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Součástí pátečního programu v rámci CSI v San Giovanni v Itálii byla opět soutěž 115 centimetrů pro pětileté koně. I tentokrát, tedy již podruhé v řadě za sebou, zapsal nejlepší výsledek Kamil papoušek s hřebcem Kannarco a v soutěži zvítězil.

reklama 12C
V pátek se v San Giovanni dařilo českému reprezentantovi Kamilu Papouškovi i v sedle dalších koňských svěřenců, a to s soutěži CSI2* 140 centimetrů. Na druhém místě skončil s Lokim, když zapsal čas 60,03 a v parkuru byl zároveň bezchybný. Čtvrtou příčku obsadil Kamil Papoušek společně s valachem Mister Star VD Zandhoeve, s nímž dokončil parkur rovněž bez chyby a v čase 61,46 sekundy. 
 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace