ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11D

reklama

Ondřej Zvára s Caccolanem skončil pátý v Grand Prix CSI2* Gorla Minore

 25.04.2021 19:50 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Dvoutýdenní túru v Gorla Minore zakončil Ondřej Zvára pátým místem v Grand Prix CSI2* s Chaccolanem. Základní kolo i rozeskakování absolvoval čistě. V Grand Prix CSIO3* nás reprezentovaly Sára Vingrálková a Emma Augier de Moussac.

reklama 12D
 
Grand Prix CSIO3* Gorla Minore s výškou překážek 150 centimetrů překonala Sára Vingrálková na Kas-Sini DC s osmi trestnými body a skončila na 28. místě. Emma Augier de Moussac s Diorem P Z nasbírala 17 trestných bodů, a ty ji odsunuly na 47. řádek výsledkové listiny.
 
Základní parkur i rozeskakování dokončilo bez penalizace šest dvojic. Vítězem této hlavní soutěže celého mítinku se stal Španěl Sergio Alvarez Moya na koni Alamo.
 
Foto: se souhlasem Ondřeje Zváry


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace