reklama 11B

reklama

Olomoucké Mistrovství ČR v drezuře: V prvním kole nejlepší Vašáryová

 10.09.2020 19:13 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V Equine Sport Centre Olomouc proběhlo 10. září první kolo Mistrovství České republiky v drezuře. V seniorské kategorii jednotlivců ve velké rundě byla nejúspěšnější Hana Vašáryová a westfálská klisna Filipa, dvojice, která byla hodnocena 69,088 %.

reklama 12B
První kolo malé rundy mezi seniory ovládl Fabrizio Sigismondi s koněm Go for it a s hodnocením 68,941 %. 
 
Mezi jezdci do 25 let nenašla přemožitele Eva Vavříková s klisnou Belle Ennie, která byla v prvním kole za svou drezurní úlohu ohodnocena 71,094%.
 
 
V kategorii starších juniorů nejlepší hodnocení 71,151 % obdržela dvojice Eliška Skřivanová a Farewell. Mezi mladšími juniory byla nejvyšší udělená známka 70,967 %, a to dvojici Tereza Matoušková a Paolo Il Bello. 
 
 
Dětskou kategorii v zahajovacím dni programu MČR v drezuře 2020 ovládla Johana Vašáryová a Firestone s výsledným hodnocením 71,731 %. 
 
 
Kompletní výsledky a startovním listiny naleznete POD TÍMTO ODKAZEM.
 
Ilustrační foto Stanislav Pitela 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace