Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Oliver Písařík vybojoval šestou příčku v juniorské GP v Peelbergenu

 23.09.2021 17:26 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Ve čtvrtek 23. září byly v nizozemském Peelbergenu zařazeny do programu Grand Prix pro juniory a mladé jezdce. Českým juniorským reprezentantům se vedlo skvěle. Po rozeskakování skončil šestý Oliver Písařík a místo osmé obsadila Tereza Svobodová.

reklama 12A

Po středečních kolech FEI Poháru národů nastupovaly české dvojice do Grand Prix určené pro juniory a mladé jezdce.
 
O poznání lépe se prezentovali junioři, přičemž hned dva zástupci této kategorie pokračovali do rozeskakování. V něm se po jedné chybě umístil na šesté pozici Oliver Písařík s klisnou Sea Coast Crystal de Leau(E.T) a o dva řádky níže poté skončila Tereza Svobodová s Kleiner Lordem, když také přivezla čtyři trestné body. 
 
V Grand Prix pro mladé jezdce chybovala dvakrát Linda Portychová s Copin’s Boyem a se třemi chybami dorazila do cíle Kateřina Tomanová s Divine des Vergers Z. 
 
Ve speciální dvoufázové soutěži s překážkami vysokými 135 centimetrů se dařilo Kateřině Bubákové. Nechybovala s klisnou Nasty Girl de Muze a patřilo jí výborné čtvrté místo. Bezchybní byli také Adam Písařík s Cetoulagem a Mariana Michlíčková s koněm Human Leaque, jimž bylo nakonec vyhrazeno místo jedenácté a dvanácté ve výsledkové listině.
 

Výsledky naleznete ZDE 

 
Foto: poskytli Oliver Písařík a Anna Makovská  


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace