EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Numeira čtvrtá v Deauville. Janáčková Koplíková zahájila třetí sezonu

 14.01.2022 18:15 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

První dotovaný výsledek letošního roku na francouzských drahách má za sebou i Ingrid Janáčková Koplíková. Z dvojice klisen stáje Sultan Harib na pátečním mítinku v Deauville byla úspěšnější Numeira, která se umístila mezi čtyřletými nezvítězivšími.

reklama 12B

Podruhé v kariéře startující hnědka v závěru Prix de la Cour Oriot (1900 m, 18 000 eur) srdnatě bojovala a pod Aurelienem Lemaitrem uhájila čtvrté místo, pět délek a krátký krk za vítězným Chagallem. Navázala tak na druhou příčku ze zářijového debutu ve Vichy.

V podobném dostihu se v Deauville představila i pátá z loňské Ceny tříletých klisen Vero Amore. Ve finiši Prix de la Chapelle Saint-Laurent (1500 m, 18 000 eur) však nestačila na nejlepší a uzavřela doběh na třináctém místě.

V Lysé nad Labem působící Ingrid Janáčková vstoupila do své třetí trenérské sezony. Loni zaznamenala jedenáct vítězství včetně trojice triumfů ve Francii.

Ilustrační foto: Marcela KozováSledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace