ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11B

reklama

Novoroční vyjížďka 2022 v Kladrubech. Lot třinácti jezdců vedl ředitel

 05.01.2022 18:00 | AUTOR

ikonka

Národní hřebčín Kladruby nad Labem přivítal rok 2022 tradiční novoroční vyjížďkou. Jezdci v sedlech starokladrubských koní vyjeli v pondělí 3. ledna do krajiny Kladrubského Polabí. Jako každý rok nechyběl v průběhu vyjížďky skok do nového roku.

reklama 12B

 
Lot třinácti jezdců vedl při novoroční vyjížďce v Kladrubech ředitel Národního hřebčína Jiří Machek s koněm Generalissimus Ruana III. 
 
Vedle něj se vyjížďky účastnili Josef Tabery s Generale Corinzia XLIX-26, náměstek ředitele pro chov koní a kulturní krajinu Vlastimil Váňa se Sacramoso Sorga X-16, šlechtitelka Zuzana Šancová s Rudolfo Rydia XI, zootechnička v Kladrubech nad Labem Jitka Raichová s Generale Animosa II-22, zootechnička ve Slatiňanech Kateřina Neumannová a Sacramoso Aversa XI-5, vedoucí střediska Správa kulturní krajiny Jana Votrubová a Generale Pastorella VII, vedoucí chovu v Kladrubech nad Labem Simona Horáková s Rudolfo Raggiera IX, vedoucí výcviku v Kladrubech nad Labem Jakub Mack s Rudolfo Eredita V-40, vedoucí výcviku ve Slatiňanech Karel Dvořák s Generalissimus Adivina XLI-28, vedoucí odchovu Selmice Josef Pelant se Solo Paladia XXVI-9, koordinátorka aktivit Blanka Popílková s Generalissimus Roncha VI a Jiří Nesvačil s Favory Risa XXXII.
 
Zdroj: NH Kladruby
Foto: se souhlasem NH Kladruby


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace