ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11A

reklama

NH Kladruby otvírá: Zámek od 1. června, stáje a další okruhy za týden

 31.05.2021 17:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od 1. června 2021 otevírá Národní hřebčín Kladruby nad Labem pro návštěvníky prohlídkový okruh „Zámek“. Ostatní prohlídkové okruhy včetně stájí v Kladrubech nad Labem a hřebčína ve Slatiňanech se veřejnosti zpřístupní od 8. června 2021.

reklama 12C
 
„Z důvodu omezené kapacity počtu osob doporučujeme návštěvníkům využít rezervační systém vstupenek na domovských internetových stránkách národního hřebčína www.nhkladruby.cz v sekci vstupenky on-line. Velikost skupiny při prohlídce je omezena na 10 osob,“ upozorňují zástupci Národního hřebčína Kladruby nad Labem.
 
Zdroj: NH Kladruby
Foto: Michaela Purnochová, NH Kladruby


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace