POZOR! Ve středu 20.10. ve 20:10 přijde EQUINET s velkou novinkou
reklama 11D

reklama

Nepřemožitelný Covarrubias s Kaviaarem. Po Praze vyhrál i v Olomouci

 26.08.2020 14:55 | AUTOR |
FOTOGALERIE

ikonka

Chilský reprezentant Agustin Covarrubias si s šestiletým valachem Kaviaar Delta Mossel Z přivezl do České republiky skvělou formu. Po výhře při CSIYH v Praze Velké Chuchli předešlý týden nenašla tato dvojice přemožitele ani ve středu v Olomouci.

reklama 12D

 
Chilská dvojice předvádí v soutěžích pro mladé koně ve věku 6 a 7 let velmi rychlé parkury. Podobně jako před týdnem při CSIYH v Praze, i tentokrát měla tato dvojice z Chile několika vteřinový náskok na ostatní startující. Agustin Covarrubias dokončil s valachem Kaviaat Delta Mossek Z v čase 57,56 vteřiny a zároveň jako jediný pokořil hranici 60 sekund.
 
Velmi úspěšná byla v poslední době i klisna L-Qurida pod vedením Marka Hentšela. Po úspěších při srpnových závodech v Ostravě a Opavě si první den z Olomouce odváží pěkné druhé místo. Čas této nejlepší české dvojice byl 60,19 vteřiny. Třetí pozici za svoji jízdu získal polský zástupce Luka Zaloznik s hřebcem Mark 19. 
 
Na dekorování pro elitní šestici se dostal ještě na pěkné čtvrté pozici Jan Malý s klisnou Red Liberty Belle. Tato dvojice dokončila soutěž v čase 61,84 vteřiny. Na startu se představilo více jak 60 koní, a tím se jednalo zároveň o nejvíce obsazenou soutěž úvodního závodního dne. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos!
 
Foto Kateřina Návojová
 
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace