Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Německý reprezentant Henry Toegel zvítězil v sobotním ST v Hradištku

 16.10.2021 21:20 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

Od pátku 15. října se v Hradištku u Sadské konají poslední závody této sezony. Na závěr sobotního programu byla vypsána soutěž obtížnosti ST, ve které zvítězil německý reprezentant Henry Toegel. V parkuru stupně S nenašel přemožitele Jan Bardon.

reklama 12C
V Hradištku u Sadské se od 15. do 17. října konají poslední závody sezony. Sobotní program zakončila soutěž s výškou překážek 135 centimetrů. V té zvítězil Henry Toegel v sedle Calotty 35. Druhá skončila Sára Finsterle s Harcem-N a na třetím místě se umístila Denisa Vegrichtová a Blue Velvet K.
 
V soutěži S s náskokem více než třinácti vteřin zaslouženě zvítězil Jan Bardon s Concoretem. Druhé místo vybojovala Kristýna Skálová s Marcusem 3 a třetí skončila opět Denisa Vegrichtová a Blue Velvet K.
 
Foto: Anna Reinbergerová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace