ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11B

reklama

Nedostižný Skrzyczynski při CSIYH. V Chuchli sedlal valacha Kentuckyho

 29.04.2021 12:25 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Hned z kraje druhé čtvrteční soutěže CSI2*-W se v Chuchle Areně představila polská dvojice Jaroslaw Skrzyczynski a šestiletý valach Kentucky. Jejich čas 33,71 vteřiny v druhé fázi se nikomu nepodařilo až do závěru soutěže pro mladé koně překonat.

reklama 12C

 
Druhé místo získal s více jak vteřinovou ztrátou Andrea Herck z Rumunska se sedmiletou klisnou Epsilon de Roulard. Elitní trio uzavřel Kristaps Neretnieks se sedmiletým valachem Chicarito.
 
Nejlepší český výkon se podařil Marku Klusovi, který se se sedmiletým valachem Liverpool jen těsně nedostal na dekorování. Bezchybný výkon s časem 38,32 vteřiny v druhé fázi nakonec stačil na sedmé místo.
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csi-praguearena.com. Sledujte také live stream z průběhu celého mítinku CSI2*-W Prague Arena 2021. 
 
Foto Kateřina Návojová, CSI2*-W Prague Arena


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace