Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Natálie Kovářová úspěšná v úvodu třetího týdne závodů ve Vilamouře

 20.10.2021 18:55 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

V portugalské Vilamouře v pondělí 18. října odstartoval třetí závodní týden. Na programu je nejen jednohvězdové a tříhvězdové CSI, ale i CSIYH1*. Za Českou republiku startuje Natálie Kovářová, která v úvodu týdne skončila dvakrát v elitní desítce.

reklama 12A

V pondělí 18. října odstartoval třetí závodní týden v portugalské Vilamouře. První polovina týdne je věnována soutěžím pro mladé koně.  V pondělí závodili pěti a šestiletí koně, v úterý a ve středu se k nim přidali i sedmiletí. 
 
V rámci CSIYH1* startuje Natálie Kovářová se sedmiletou klisnou Chloe. V úterý i ve středu absolvovala parkur na výšce 130 centimetrů bez trestných bodů a umístila se dvakrát na šestém místě.
 

Kompletní výsledky naleznete ZDE

 
Foto: poskytla Natálie Kovářová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace