NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Národní pohár ČJF v Přeštěnicích. CNC** vede Barbora Vaňková a Riviera

 26.09.2021 09:10 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Od soboty 25. září se v Přeštěnicích koná finále Národního poháru ČJF ve všestrannosti. Soutěž CNC** vede po úvodní drezuře Barbora Vaňková s Rivierou 7, která předvedla úlohu za 66,48 %. Za ní jsou Jana Pecháčková a Jiří Kornalík.

reklama 12B

 
Vedoucí jezdkyně soutěže CNC** Barbora Vaňková s Rivierou 7 má po drezuře 33,52 trestných bodů, zatímco druhá Jana Pecháčková v sedle valacha Niddaxe má 37,61 bodů. Její procentuální hodnocení bylo 62,39. Třetí příčka patří před parkurovou částí Jiřímu Kornalíkovi s Fridrichem. Do druhé zkoušky postupuje s 37,84 body.
 
Soutěž CNC* vede Marie Piechotová v sedle Desideraty po zisku 65,98 %, což pro ni znamená v přepočtu 34,02 bodů. Poměrně s těsnými rozdíly jsou za ní Dominika Polenová, Andrea Novotná, Nela Havelková a další.
 
V neděli 26. září se konají skokové zkoušky, v pondělí závody vyvrcholí krosem. Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO OKAZEM
 
Foto: Marcel Runštuk


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace