Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11B

reklama

Na závodišti v Humpolci už nenajdete kamenný stůl. Ustoupil vozatajům

 07.08.2020 07:48 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Při Zlaté podkově na závodišti v Humpolci Dusilově již nenajdete před hlavní tribunou kamenný stůl, který byl jednou z ikonických překážek při všestrannosti. Dle informací pořadatelů ustoupil mj. kvůli vozatajskému parkuru.

reklama 12C
 
„Zrušili jsme ho jednak z důvodu místa, kvůli parkuru spřežení, a pak to také nebyla nejoblíbenější překážka při crossu,“ informovali organizátoři Zlaté podkovy v Humpolci. 
 
Finále letošního 55. ročníku tohoto seriálu proběhne od 21. do 23. srpna. V sobotu a v neděli průběh závodů bude vysílat živě internetová televize EquiTV.cz.
 
Foto archiv pořadatelů ZP


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace