Sledujte ŽIVĚ na EquiTV: 6. - 9. 5. CSIO3* Praha, 9. 5. dostihy Most
reklama 11C

reklama

Na první část Danube Champions Tour 2021 míří do Šamorína 435 koní

 04.05.2021 21:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Celkem 284 jezdců a 435 koní bude soutěžit v rámci CSI2* ve slovenském Šamoríně. Českou republiku bude reprezentovat ve dvouhvězdičkové kategorii 16 sportovců s 29 koňmi, domácích Slováků bude 21 s 31 koňmi. Další pak budou startovat na nižší úrovni.

reklama 12C
 
Z českých jezdců budou v Šamoríně při CSI2* Danube Champions Tour 2021 startovat Klára Damborská, Alena Duchanová, Kateřina Endrysová, Marek Hentšel, Martina Horáková, Natálie Kovářová, Adam Písařík, Oliver Písařík, Žaneta Pokorná, Adéla Pokorná, Miroslava Škanderová, Lucie Strnadlová, František Stružinský, Kateřina Tomanová, Kateřina Veselovská a Sára Vingrálková.  
 
Ve slovenské ekipě jsou např. Bronislav Chudyba, Radovan Cibere, Andrej Hollý, David Horváth, Tomáš Kuchár, Radovan Šillo, Igor Šulek a další. 
 
Celkem je zastoupeno 19 zemí: Belgie, Česká republika, Dánsko, Chorvatsko, Irsko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Ukrajina a Velká Británie.
 
CSI2* nabídne devět soutěží rozdělených do tří túr (Gold, Silver a Bronze) s celkovou dotací 67.400 eur. Společně s dalšími kategoriemi bude na dotacích rozděleno rovných 90.000 eur ve 34 soutěžích. Master list a další podrobnosti o programu najdete na www.ridersanddreams.sk.
 
Foto: Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace