EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Na nové trávě ve Valkenswaardu nenašel přemožitele v GP Brit Ben Maher

 10.05.2021 18:01 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Britský reprezentant Ben Maher s klisnou Ginger Blue vyhrál Grand Prix, která uzavřela program mezinárodních závodů CSI4* v Tops International Arena ve Valkenswaardu. Nulu na bodovém kontě si udrželo v rozeskakování celkem šest dvojic.

reklama 12C
 
Ben Maher v sedle Ginger Blue dokončil rozeskakování v čase 40,42 sekundy, což bylo jen o osm setin méně, než ukázala časomíra švýcarské dvojici Bryan Balsinger a AK´s Courage. 
 
Třetí příčka patřila Nizozemci Maikelovi van der Vleutenovi s valachem Beauvill Z. Jen 42 setin od vítěze byl Ir Cian O´Connor na koni Kilkenny, přesto mu to nestačilo ani na stupně vítězů a skončil čtvrtý. 
 
Čisté konto udrželi až dokonce ještě dva Nizozemci – Kevin Jochems s Turbo Z a Eric van der Vleuten s dalším ze svých koní – klisnou Wunschkind. 
 
Foto: Tops International Arena
Zdroj: Tops International Arena


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace