reklama 11C

reklama

Murzabajev dostal dlouhý distanc, přijde o Evropský pohár žokejů

 14.09.2020 10:32 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Trpkou příchuť měla nedělní Velká cena Badenu (2400 m, 175 000 eur) pro německého šampiona Bauyržana Murzabajeva. Kvůli nadměrnému použití bičíku na třetím Torquator Tassovi přišel na 14 dní o licenci a nebude moci přijet na Evropský pohár žokejů.

reklama 12D

Tříletý Torquator Tasso byl v těsném doběhu prestižního dostihu nejlepším německým koněm. Vítězství ve Velké ceně Badenu slavil potřetí za sebou Godolphin, tentokrát prostřednictvím šestiletého Barney Roye s Jamesem Doylem. Druhý doběhl další Angličan Communique.

Murzabajev v sedle druhého z letošního německého derby sice porazil vítězku Ceny Evropy Donjah, ale překročil limit pro použití bičíku. Vedle ztráty 50 procent vyježděných peněz dostal distanc na 14 dostihových dnů. Trest začíná platit 27. září, což znamená, že kazašský rodák nebude moci přijet do Prahy na Evropský pohár žokejů. Murzabajev vyhrál dva z dosavadních pěti ročníků.

Foto: Ivan KrejzaK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace