Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11D

reklama

MS jednospřeží po drezuře: Bejr jednatřicátý, Sedlinská třiačtyřicátá

 22.10.2020 12:33 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ve čtvrtek 22. října absolvoval zbytek účastníků mistrovství světa jednospřeží ve francouzském Pau drezurní zkoušku. Daniel Berj se propadl s 68,49 body na průběžné 31. místo, Markéta Sedlinská je po první části na 43. řádku s 75,51 body.

reklama 12B
 
Vedení se ujala Marion Vignaud z Francie, která si z drezury odváží 43,36 bodů. O jeden bod více má Saskia Siebers s Nizozemí, třetí je Kanaďanka Kelly Houtappels-Bruder, jež má 45,89 bodů. Ostatní účastníci již mají penalizaci více jak 50 body.
 
Čeští reprezentanti Markéta Sedlinská a Daniel Bejr odstartují do drezury již první soutěžní den. Vše můžete sledovat živě na FEI TV.
Startovní a výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 

Níže najdete odkaz na původní on-line přenos FEI TV...

 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace