reklama 11C

reklama

Most ruší dostihový den 7. listopadu. Je připraven vypsat nový

 30.10.2020 16:58 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Hipodrom Most zrušil dostihový den plánovaný na 7. listopadu, kdy se měla běžet Českomoravská cena. Závodiště to v pátek zveřejnilo na internetových stránkách Jockey Clubu ČR s poukazem na stávající epidemiologická opatření.

reklama 12A
"Zároveň pořadatel dostihů v Mostě avizuje, že pokud to epidemiologická situace a klimatické podmínky dovolí, je připraven vypsat v průběhu listopadu nový dostihový den. Součástí tohoto dostihového dne by byly nejvýznamnější dostihy plánované na zrušené dostihové dny 17. 10. a 7. 11. 2020," uvádí se v oznámení.
 
Majoritní vlastník mosteckého závodiště Charvát Group s.r.o. tento týden vypsal také výběrové řízení na výkonného ředitele společnosti Hipodrom Most a.s.
 
Jockey Club ČR vzhledem k současné epidemiologické situace až do odvolání nepřijímá přihlášky. Kromě Mostu vyčkávají na příznivější vývoj ještě Chuchle Arena Praha s klasickým St. Legerem, Slušovice s Velkou slušovickou steeplechase a Lysá nad Labem.
 
Ilustrační foto: Pavla Pechmanová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


Štítky: dostihyMost
reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace