reklama 11D

reklama

Mladí čeští reprezentanti pokračují skvělými výkony na CSIO v Rakousku

 11.09.2020 19:59 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Dalšími velmi dobrými výkony pokračují čeští mladí reprezentanti v účasti na parkurových závodech CSIOchJY v Lamprechtshausenu. V pátek 11. září jich celá řada dosáhla na TOP5 ve svých kategoriích. Na programu byly také Poháry národů.

reklama 12C

 

Viktor Skutecký si při pátečním programu dojel pro čtvrté místo ve stodvacítce na čas, Tereza Svobodová s Britanií zajela nejlepší první kolo juniorského Poháru národů, Adam Písařík na koni Silbermond byl třetí v individuální stočtyřicítce a Kateřina Tomanová s Quebecem byla čtvrtá v individuálním hodnocení prvního kola Nations Cupu mladých jezdců.
 
To je jen stručný výčet výsledků z CSIOchJY Lamprechtshausen, které můžete najít ZDE
 
Foto: archiv Viktora Skuteckého (zdroj FB)


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace