reklama 11D

reklama

Mistrovské Martinice: Skokové mistrovství ČR 2020 má schválený rozpis

 28.08.2020 15:22 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Mistrovství České republiky v parkurovém skákání jednotlivců, žen a jezdců do 25 let hostí ve dnech 1. až 4. října Martinice u Březnice. Do JIS ČJF byl aktuálně vložen schválený rozpis, který zahrnuje dvanáct soutěží, vč. družstev.

reklama 12D
 
Ve čtvrtek proběhne kromě zahajovacích tréninků i první kolo jednotlivců. Ti budou mít v pátek volno, jelikož druhý den je vyhrazen pro první kola U25, žen a družstev. Týmy uzavřou nabitý sobotní program, kdy čekají všechny kategorie druhá kola. 
 
V neděli se diváci i účastníci mohou těšit kromě vyvrcholení mistrovského klání všech soutěží jednotlivců i na otevřenou dvoufázovou soutěž s výškou překážek 130/135 centimetrů. 
 
Rozpis najdete POD TÍMTO ODKAZEM. Novinky k mistrovství ČR budete moci sledovat opět i na adrese www.mistrovskemartinice.cz.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace