NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Miroslav Trunda v Kaposváru vyhrál s osmiletým Manorem soutěž CCI3*-S

 09.06.2021 14:44 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Během uplynulého víkendu se v maďarském Kaposváru konaly mezinárodní závody ve všestrannosti, kterých se účastnilo i několik českých jezdců. Miroslav Trudna dokázal v sedle osmiletého valacha Manora vyhrát soutěž úrovně CCI3*-S.

reklama 12A
 
V drezurní zkoušce Trunda s Manorem obdrželi 35,6 bodů, ke kterým přidali pouze 1,2 bodu za překročení času v terénní zkoušce a další 4,8 bodů na parkuru po jedné chybě a lehce delším čase. V součtu tedy nasbírali 41,6 bodů, což jim stačilo na vítězství. 
 
Těsně pod stupni vítězů skončil Miroslav Trunda také s hřebcem Lotusem Palitou v soutěži CCI2*-S, s nímž obdržel 42,3 bodů. Z třetího místa se radovala v soutěži CCI2*-L Eliška Ciarkowská s Kimou-H. Její bodové skóre bylo 37,6.
 
Foto: se souhlasem Miroslava Trundy


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace