Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Minařík vyhlášen v Hradištku jako nejlepší jezdec pražské oblasti

 10.10.2021 21:25 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

Od 8. do 10. října se v Hradištku konaly drezurní závody. Původně zde mělo být i pražské oblastní mistrovství, to se ale kvůli malému počtu startujících neuskutečnilo. Proběhlo však vyhlášení nejlepších jezdců pražské oblasti.

reklama 12C
V Hradištku u Sadské se 8. až 10. října konaly drezurní závody, jejichž součástí mělo být i oblastní mistrovství Prahy. To se bohužel kvůli malému počtu startujících neuskutečnilo, byli však vyhlášeni nejlepší jezdci pražské oblasti. Mezi dětmi to byla Dalita Opatrná. V kategoriích mladších a starších juniorů se jednalo o Emu Brkalovou a Alžbětu Blažkovou. Nejlepší pražskou jezdkyní z malé rundy se stala inženýrka Zuzana Hautová a z velké rundy byl oceněn Filip Minařík.
 
V sobotu se závodilo až do stupně T. V drezurní úloze IM1 zvítězila inženýrka Hana Vojáčková s valachem Don Air, která od rozhodčích obdržela 67,353 %. Druhá skončila inženýrka Zuzana Hautová s Landsbergerem a třetí místo vybojovala Petra Charvátová s Chiquitou 2. Nejtěžší úlohu stupně TT si zajel pouze Filip Minařík.
 
Foto: Valerie Sixtová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace