NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Michlíčková osmá v šamorínské GP mladých jezdců. Vyhrál Švýcar Müller

 16.05.2021 15:53 | AUTOR: Josef Malinovský |
VIDEO

ikonka

Nebýt jedné chyby, byla by Mariana Michlíčková s Leeve Jungem v Grand Prix mladých jezdců v Šamoríně na děleném druhém místě. Takto se musela spokojit s osmou příčkou. Vítězem soutěže se stal Gilles Müller s Giavannou CB ze Švýcarska.

reklama 12D

 
Nejlepší dvojice dokončila rozeskakování Grand Prix mladých jezdců v čase 42,95. Druhá za Gilles Müllerem s Giavannou CB skončila Maria Barnewitz Schou z Dánska na klisně Seana 2. Její čas byl 43,11, tedy na setinu stejný, jako v případě Mariany Michlíčkové s Leeve Jungem. Jenže česká dvojice si navíc připsala čtyři trestné body za jednu chybu.
 
V rozeskakování nechyběla ještě z českých jezdců Kateřina Tomanová s Quebecem 64, ale ta inkasovala osm bodů a skončila jedenáctá. Těsně za ní se umístila Linda Portychová s Copin´s Boyem, jež inkasovala jeden trestný bod za překročení času v základní části soutěže.
 
Foto: Josef Malinovský
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace