reklama 11D

reklama

Michlíčková i Grünthálová úspěšné v EY Cupu. Vítězství pro Polku

 27.08.2020 21:18 | AUTOR

ikonka

Závěrečnou čtvrteční soutěží byl parkur CSIU25-A EY Cup. Ve dvoufázovém skákání 135/140 centimetrů se dařilo českým barvám, když těsně druhá skončila Mariana Michlíčková, následována třetí Nicolou Grünthálová. Lepší byla jen Polka Kierznowska.

reklama 12A

 
Nejrychleji si druhou fází parkuru pro jezdce do 25 let poradila polská zástupkyně Aleksandra Kierznowska s valachem Amerique Landais. Cílem projela v čase 31,56 vteřiny. Velmi blízko jí byly i dvě české jezdkyně. Nadějná juniorka Mariana Michlíčková sedlala valacha Leeve Jug 2 a ztratila na vítězku v druhé fázi pouze 34 setin sekundy. 
 
Elitní trio uzavřela Nicola Grünthálová. S valachem Carefulem Z absolvovala druhou fázi jen o 5 setin sekundy pomaleji než druhá Michlíčková, tedy v čase 31,95 vteřiny.
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos
 
 
 
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace