EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Martin Řezníček zahájil CSI Lier úspěšně. S Clintin vyhrál stotřicítku

 05.11.2021 14:27 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

Od čtvrtka 4. listopadu závodí se svými koňmi v belgickém Lieru dvojice českých jezdců Tereza Veselá a Martin Řezníček. Právě Martin Řezníček si hned v úvodu připsal páté místo s Cero’s Boyem a povedlo se mu také zvítězit v sedle klisny Clintin.

reklama 12A
Velmi dobře vstoupili čeští reprezentanti do mezinárodního halového mítinku CSI v belgickém Lieru. V soutěži s překážkami do 135 centimetrů obsadil páté místo Martin Řezníček spolu s meklenburským valachem Cero’s Boyem a na parkuru o pět centimetrů nižším nenašel přemožitele s hannoverskou klisnou Clintin a zvítězil. 
 
Druhá z Čechů startujících v Lieru Tereza Veselá zapsala jednu chybu ve zmíněném parkuru vysokém 135 centimetrů, a to s valachem Jaguarem. Bez zaváhání dokončila stotřicítku s koněm Keminko N a přihlášena byla také do hlavní a nejobtížnější soutěže čtvrtečního programu. S Ferrarim však zaznamenala dvě chyby a zapsala osm trestných bodů na výšce překážek 145 centimetrů. 
 
Výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM 
 
Foto: poskytl Martin Řezníček 


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace