EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Markéta Kramolišová novou posilou vzdělávacího oddělení ČJF

 02.12.2021 14:58 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česká jezdecká federace na svém webu představila novou posilu vzdělávacího oddělení Sekretariátu ČJF, kterou se stala Markéta Kramolišová. Její pracovní pozice se jmenuje Odborný koordinátor vzdělávání.

reklama 12A
 
Markéta Kramolišová bude mít v rámci své pozice Odborného koordinátora ČJF na starosti agendu vzdělávání, podporu projektu Sportovních center mládeže a také systém antidopingových školení.
 
Na sekretariátu České jezdecké federace doplnila vedle generálního sekretáře Petra Kuklíka také asistentku Hanu Myšinskou, dále specialistku pro sport Janu Královou, IT administrátora a technikou podporu Jana Štvána, odbornou referentku Helenu Richterovou či odbornou koordinátorku vzdělávání Michaelu Löbl. 
 
O zpracování účetní evidence se na ČJF starají Eva Pařenicová a Vladimíra Pospíšilová. Další agendy zpracovávají Pavlína Dušková a Zuzana Zvěřinová.
 
Zdroj: ČJF
Foto: ČJF


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace