NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Madrid připraven na druhé kolo LGCT. Prioritou je bezpečnost účastníků

 13.04.2021 19:28 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Madrid se stane v květnu dějištěm druhého kola série Global Champions 2021. Pořadatel hlásí, že je připraven přivítat nejlepší jezdce a koně světa. Vzhledem k situaci s pandemií Covid 19 i s nákazou koní hepresvirem je prioritou bezpečnost.

reklama 12B

 

Nejlepší parkuroví jezdci a koně světa budou pokračovat v účasti v sérii Longines Global Champions Tour 2021. Druhé kolo se odehraje v Madridu od 21. do 23. května, organizátorem je Club de Campo Villa de Madrid.

Diváci se mohou těšit na šest soutěží CSI5* započítaných do žebříčku Longines Ranking, včetně LGCT Grand Prix a dvoukolové soutěže týmů Global Champions League. Ve výhrách se rozdá přes 900 000 eur.

Pro pořadatele, který úzce spolupracuje s FEI i místními autoritami, je prioritou číslo jedna bezpečnost jezdců a diváků vzhledem k pandemii Covid 19. Neméně důležitá je bezpečnost koní tak, aby nedošlo k ohrožení herpesvirem, který v posledních týdnech potrápil Evropu.

Závody bude živě vysílat televize GCTV. Vstupenky v omezeném poštu půjdou do prodeje v nejbližších dnech. Více najdete na webu Global Champions.

Foto: Stefano Grasso / LGCTK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace