Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11B

reklama

Linda Portychová královnou U25. Vyhrála i při poháru v Hradištku

 09.08.2020 14:10 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Vedoucí pozici v seriálu U25 v rámci Českého skokového poháru upevnila v Hradištku u Sadské Linda Portychová, která v letošním ročníku zvítězila již potřetí. V sedle klisny Falino dokončila rozeskakování pěti dvojic bezchybně v čase 42,75 sekundy.

reklama 12D

 
Druhá v U25 skončila v Hradištku stájová kolegyně Lindy Portychové Tereza Prášková s Dukatem VTH. Také ona v rozeskakování nechybovala a časomíra jí v cíli ukázala hodnotu 45,93. O něco rychlejší byla Natálie Soukupová s Hamiltonem 1, ale jedna chyba jí odsunula na třetí řádek výsledkové listiny. 
 
Dalšími účastnicemi rozeskakování byly Nina Kaločová s Schicki Micki a Aneta Paličková na koni Conwal.  
 
Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODAKZEM. Živý přenos nedělního programu z Hradištka u Sadské můžete sledovat živě na EquiTV.cz.
 
Foto Zenon Kisza – www.fotokisza.com


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace