Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Kristína Vítek zářila v sobotní Sunshine Tour. S Kamirezem byla druhá

 27.02.2021 19:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Vydařený den má za sebou Kritína Vítek. V sobotu 27. února se jí podařilo s Kamirezem van Orchid´s vybojovat druhou příčku v soutěži do 120 centimetrů a ve stodesítce přidala 10. místo s Lamborghinim. Uspěla i její sestra Anna Marie.

reklama 12B
 
Anna Marie Vítek překonala s Lanosem soutěž do 130 centimetrů bez penalizace a díly času 29,01 v druhé fázi soutěže skončila devátá. Dvanáctá byla pro změnu s Chiccem Kristína Vítek a Anna Marie přidala ještě s Chacco´s Amke 20. příčku. Bezchybná byla na tomto parkuru i Sára Vingrálková s Joyride.
 
Vingrálkové se dařilo také s Kas-Sinim DC. Ve stopětatřicítce na čas skončila sedmnáctá. V jiné soutěži na stejné výškové úrovni obsadila Linda Portychová s Copin´s Boyem 19. řádek výsledkové listiny. 
 
V soutěži do 150 centimetrů předvedl nejlepší výkon z českých jezdců Ondřej Zvára. V sedle Quimera M inkasoval jen jeden bod za čas a dojel čtrnáctý v pořadí. S Chaccolanem byl po jedné chybě v soutěži do 145 centimetrů šestadvacátý. 
 

Kompletní výsledky najdete ZDE

 

Foto archiv V-Team Prague 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace