reklama 11C

reklama

Kristina Vítek uzavřela svou účast na CSI1* Grimaud šestým místem v GP

 18.10.2020 16:20 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V neděli 18. října vyvrcholil mítink CSI1* v Grimaud v St. Tropez. Ani tentokrát nechyběla na startovní listině Grand Prix česká reprezentantka Kristina Vítek v sedle desetiletého hřebec Kamirez Van Orchid’s. Dojela si pro šesté místo.

reklama 12C

V soutěži 125/130 centimetrů, která se jela na rozeskakování startovalo celkem 23 dvojic. Kritstina Vítek vůbec poprvé s hřebcem Kamirez Van Orchid’s překonala parkur této obtížnosti a v poměrně nabité mezinárodní kunkurenci skončila na výborném šestém míste, když v rozeskakování připsala osm trestných bodů. 

 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM 

 

Foto V - Team Prague K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace