reklama 11D

reklama

Kristina Vítek opět bodovala při CSI1* ve francouzském Grimaud

 16.10.2020 12:09 | AUTOR: Vojtěch Kroupa

ikonka

V pátek 16. října přidala česká reprezentantka Kristina Vítek se hřebcem Kamirez Van Orchid’s další velmi dobré umístění při CSI1* Grimaud, a to na úrovni 125 cm. Po obou bezchybných fázích se zařadila na páté místo výsledkové listiny.

reklama 12D
Druhá ze sester Anna Marie Vítek také nezůstala pozadu v soutěži, kdy výška překážek dosahovala 130 cm. S klisnou Chacco’s Amke překonala také bezchybně obě fáze parkuru a výsledný čas stačil na konečné deváté místo. 
 
V soutěži do 130 cm také startovala Kristina se hřebcem Mtf Starpower, které byl ale udělen jeden trestný bod za překročení času druhé fáze, a tím se zařadila na místo dvaadvacáté. 
 

Výsledky a startovní listiny naleznete ZDE

Foto V team Prague


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D




Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace