reklama 11B

reklama

KMK v Písku: Mezi hřebci a valachy vyhráli Lotus, Cornessini a Presley

 13.08.2020 11:38 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V soutěžích hřebců a valachů při Kritériích mladých koní v Písku, které probíhaly 12. srpna, vítězové obdrželi známky 26 i více bodů. Mezi čtyřletými vyhrál Lotus 13, z pětiletých se nejvíce dařilo Cornessinimu, v šestiletých triumfoval Presley-S.

reklama 12B
 
Čtyřletý valach Lotus 13 po Little Joe 1 sedlaný Matějem Kotalíkem obdržel rovných 26 bodů. Vítězem mezi pětiletými hřebci a valachy se stal hřebec Cornessini po Cornet Obolensky v sedle s Václavem Nágrem. Jeho hodnocení bylo nejvyšší ze všech – 26,6 bodu. V kategorii šestiletých nenašel přemožitele hřebec Presley-S po Elvis ter Putte s Janem Štětinou. Jeho známka byla 26,2 bodu.
 
Přehled vítězných klisen jsme publikovali již dříve – viz odkaz níže. Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Foto Hana Štěrbová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace