ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11C

reklama

Klusácká sezona 2021 od 17. dubna v Chuchli. Praha opět živě na EquiTV

 09.04.2021 14:50 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česká klusácká asociace v pátek 9. dubna potvrdila, že sezonu 2021 zahájí v sobotu 17. dubna, kdy je na programu Pražská dubnová cena, Trotteur Francais I. a dalších šest dostihů. Všechny pražské klusácké dny bude i letos vysílat živě EquiTV.cz.

reklama 12A
 
Celkem v sezoně 2021 proběhne 16 klusáckých dostihových dnů, z nichž devět bude v Chuchle Areně Praha a zbývajících sedm v Bravanticích. 
 
Kompletní termínovou listinu i propozice prvních čtyř dostihových dnů jsou na stránkách České klusácké asociace s adresou www.czetra.cz.
 
Ilustrační foto Josef Malinovský


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace